چاپ پازل

اگر به دنبال ساخت معمای خود هستید در جای مناسب قرار دارید! پازل های تصویری هدایای مناسبی را برای دوستان و خانواده شما به ارمغان می آورند. برای ایجاد پازل و چاپ پازل خود ، فقط باید از چند قطعه انتخاب کنید ، عکس خود را بارگذاری کنید و تیم ما پازل عکس خیره کننده ایجاد خواهد کرد. ساخت معماهای سفارشی هرگز آسان نبوده است!  اما آرمانی کادو به ضورت حرفه ای چاپ عکس برروی پازل را برای شما انجام می دهد

شما به راحتی می توانید از طریق یک عکس به راحتی یک پازل در وب سایت ما بارگذاری کنید. ساخت یک پازل سفارشی هرگز آسان نبوده است! اگر شما پازل سنتی را دوست دارید ، پس باید معماهای ساخته شده به صورت سفارشی را نیز تهیه کنید. در طول سال ها فناوری ها به حدی رسیده اند که برای سفارش پازل های سفارشی مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید ، می توانید این کار را بصورت آنلاین انجام دهید. مقدار قطعه مناسب خود را انتخاب کرده و عکس خود را بارگذاری کنید. ما بقیه کارها را انجام خواهیم داد.

پازل هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر مناسبتی است

از یک عکس یک پازل درست کنید تا دوست ، همکار یا اقوام خود را در تولد آینده یا هر مناسبت خاص دیگری متعجب کنید. عکسی را به انتخاب خود بارگذاری کرده و متن را اضافه کنید تا معمای شخصی تر شود. معمای تصویر شما در جعبه زیبایی بسته بندی می شود که عکس انتخابی شما روی درب آن چاپ شده است. اگر هنگام سفارش خود آن را بیان کرده باشید ، پازل سفارشی به شما یا مستقیماً به گیرنده تحویل داده می شود.

این آزادی شماست که چگونه می خواهید پازل شخصی شما به نظر برسد. ما در کل 12 اندازه اره پازل را برای انتخاب شما ارائه می دهیم. بنابراین ، شما کنترل کاملی بر نحوه ظاهر پازل سفارشی خود دارید – بزرگ یا کوچک ، از چند قطعه ساخته شده. پازل های سفارشی برای جمع آوری کمک های مالی و یا عکاسان برای نمایش آثار هنری خود به روشی منحصر به فرد و متفاوت بسیار مفید هستند.

هنگام حل یک پازل عکس ، وقت با کیفیت داشته باشید.

اگر دوست دارید معماهای پازل را حل کنید ، پس حل یک معما که از عکس خودتان ساخته شده بسیار جالب تر خواهد بود. این معما را می توان با یک عکس خانوادگی ، چشم انداز زیبا ، حیوان خانگی یا یک عکس فوری از سفر تعطیلات خود تهیه کرد ، این شما هستید که می توانید عکسی را که می خواهید به عنوان یک پازل ساخته شود انتخاب کنید. یک معمای عکس سفارشی شما را ساعت ها سرگرم می کند!

چاپ عکس روی پازل

پازل 500 قطعه

حل یک پازل یک فعالیت وقت گیر و سرگرم کننده است. حل یک پازل 500 قطعه ای بین 2 تا 6 ساعت زمان می برد. اگر دوست دارید معماهای پازل را حل کنید ، این معما عالی است ، اما با مدت زمان طولانی نشستن تحریک می شوید. در اینجا یک واقعیت جالب برای شما وجود دارد – رکورد جهانی برای تکمیل یک پازل 500 قطعه ای 54 دقیقه و 10 ثانیه است ، پس چرا برای تلاش برای غلبه بر این رکورد یک پازل 500 تکه سفارشی ایجاد نمی کنید؟ شما می توانید اوقات فراغت و سرگرمی سریع را از 500 قطعه پازل بکشید. برای افزودن ضربه ای به تجربه حل معمای خود ، آن را شخصی سازی کنید و لذت را به سطح دیگری برسانید. معمولاً پازل های 500 تکه توسط بزرگسالان پسندیده می شوند زیرا ممکن است برای بچه ها خیلی دشوار باشد. با این حال ، انجام یک پازل عکس 500 تکه ای می تواند یک فعالیت سرگرم کننده برای کل خانواده باشد ، زیرا بزرگسالان می توانند به بچه ها در حل پازل کمک کنند!

پازل 1000 قطعه

پرفروش ترین های ما! پازل 1000 قطعه محبوب ترین اندازه برای پازل سنتی و همچنین شخصی است. با تهیه یک پازل با 1000 قطعه برای خود مطمئن باشید که خود را به چالش می کشید. برای تکمیل یک پازل 1000 قطعه ای از 3 تا 10 ساعت طول می کشد. سریعترین زمانی که هر کس یک پازل 1000 قطعه ای انجام داده است 1:01:29 ساعت است. اگر فکر می کنید می توانید آن زمان را شکست دهید ، با عکس مورد علاقه خود یک معمای 1000 تکه شخصی تهیه کنید و خود را سرگرم کنید! این پازل یک چالش واقعی برای یک مبتدی و یک فعالیت جالب توجه در گذشته برای حل پازل با تجربه خواهد بود. برای سهولت روند حل معمای 1000 قطعه ، توصیه می کنیم ابتدا قطعات را مرتب کنید و لبه های پازل را حل کنید. معماهای 1000 تکه ای معمولاً توسط بزرگسالان انجام می شود ، اما بچه ها نیز می توانند در آن شرکت کنند.

پازل 2000 قطعه

ما افتخار می کنیم که قادر به ارائه چالش برانگیزترین و هیجان انگیزترین پازل ساخته شده به صورت سفارشی با 2000 قطعه به مشتریان خود هستیم. این پازل بزرگ حتی باتجربه ترین افراد را  گیج و به چالش می کشد! اگر معمای عکس 2000 قطعه ای خود را بسازید ، حل آن حدود 15 تا 20 ساعت طول می کشد. از ابتدا تا پایان روند حل معما سرگرم کننده است و اشتیاق را برای به پایان رساندن سریع پازل را شروع می کند. مانند سایر پازل ها ، این پازل 2000 قطعه ای قطعاً صبر شما را آزمایش می کند! اره پازل 2000 قطعه برای بزرگسالان ساخته شده است ، زیرا ممکن است برای بچه ها خیلی سخت باشد. هنگام ایجاد پازل 2000 قطعه ای سفارشی ، عکس خود را عاقلانه و به طور ایده آل با جزئیات زیادی انتخاب کنید. سعی کنید از عکسهایی با مساحت زیاد تک رنگ پرهیز کنید ، البته اگر این کار را دشوار نمی کنید.

پازل برای بچه ها

ما چندین اندازه پازل ارائه می دهیم که برای بچه هایی که حداقل 3 سال دارند مناسب است! هنگام ایجاد پازل برای کودکان ، شما باید دو عامل را در نظر بگیرید ، تصویری که استفاده خواهید کرد و سطح دشواری. عکس پازل بچه باید چیزی باشد که او بتواند با آن ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال ، شخصیت کارتونی مورد علاقه وی ، حیوان خانگی یا عکس خودش را دوست دارد. هنگامی که تصمیم گرفتید کدام عکس را می خواهید به عنوان یک پازل درست کنید ، باید تعداد قطعات و اندازه پازل را انتخاب کنید. بچه های کوچکتر از حل پازل های بزرگ لذت می برند ، با این حال بچه های بزرگ پازل های متوسط ​​یا کوچک را دوست دارند.

هنگام ایجاد پازل سفارشی برای بچه ها ، تعداد زیر را به شما توصیه می کنیم.

  • بچه هایی که حداقل 3 سال دارند – پازل 15 قطعه یا پازل 20 قطعه.
  • کودکان از 4 تا 5 سال – پازل 25 قطعه ، پازل 35 قطعه یا پازل 54 قطعه.
  • کودکان از 6 تا 7 سال – پازل 63 قطعه یا 108 قطعه پازل.
  • کودکان از 8 تا 9 سال – پازل 143 قطعه یا 260 قطعه پازل.
  • بچه های بزرگتر از 10 سال – پازل 500 قطعه یا پازل 1000 قطعه.