چاپ عکس روی لیوان ماگ

مدتی است که لیوان های تبلیغاتی وجود دارد. بیشتر اوقات ، همه حداقل یکی از آنها را در خانه یا دفتر دارند . حتی اگر همین حالا کمد آشپزخانه خود را چک کنید ، احتمالاً حداقل یک لیوان تبلیغاتی (هدایای تبلیغاتی) از آن شرکتی که قبلاً با آن کار می کردید پیدا خواهید کرد. اما ، آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا همه از لیوان های مارک دار استفاده می کنند؟مغز انسان چیز شگفت انگیزی است که تمایل دارد محرک هایی را که زندگی روزمره به آن می دهد دنبال کند. بنابراین ، وقتی نوبت به لیوان های مارک دار می رسد ، همه چیز بسیار ساده است – ما از آنها استفاده می کنیم زیرا رایگان ، در دسترس و مفید هستند.اما ، چرا آنها بهترین نوع کالای تبلیغاتی هستند ؟ خوب ، به این دلیل است که شما فقط با دادن لیوان چاپی به مردم کمک نمی کنید. در عین حال ، شما در حال افزایش آگاهی از نام تجاری بدون تعریق هستید.

1. می توانید آگاهی از نام تجاری را هر بار یک لیوان افزایش دهید

آیا شما فقط بوی قهوه تازه صبح را دوست ندارید؟ و چای چطور؟ آیا شما یک نوشیدنی معمولی هستید؟ اگر بله ، پس احتمالاً یک لیوان مورد علاقه دارید. اما ، آیا آن را انتخاب کردید یا بخشی از تبلیغات یک مارک خاص است؟مهم نیست که شما یک صاحب مشاغل جدید هستید یا یک صاحب کسب و کار فصلی ، در پایان روز ، شما یک انسان هستید. احتمالاً شما هم چیزهای رایگان را دوست دارید! و دقیقاً مانند سایر انسانهای معمولی ، مشتریان شما نیز در مورد موارد مفید و رایگان هیجان زده خواهند شد.مک دونالد را مثال بزنید. آنها سعی کرده اند با ارائه کالاهای رایگان پیروان خود را افزایش دهند. و صادقانه بگویم ، این برای آنها بسیار خوب پیش می رود. همیشه انگیزه ای در رابطه با چیزهایی که شما سفارش می دهید وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید یک لیوان رایگان تهیه کنید باید مطمئن شوید که گرسنه هستید!پس از پایان غذا خوردن ، لیوان ماگ جدید خود را به خانه آورده و به مجموعه خود اضافه خواهید کرد. به نظر می رسد یک پایان شیرین است ، نه؟ با این حال ، سفر آن لیوان کوچک هنوز تمام نشده است.

آن زمان است که کمپین بازاریابی ادامه می یابد. چه بخواهید و چه نخواهید روزی فرا می رسد که تمام لیوان های دیگر به اندازه آن لیوان جذاب به نظر نمی رسند. بیشتر اوقات شروع به استفاده از آن خواهید کرد. حتی ممکن است به دیگران اجازه دهید از آن استفاده کنند. چه چیزی بیشتر ، شما حتی ممکن است به مک دونالد برگردید و غذای بیشتری بخرید – فقط برای تهیه یک غذای دیگر! و دقیقاً مانند آن ، شما از وجود و ویژگی های آن زنجیره فست فود خاص بسیار آگاه هستید.

چاپ عکس روی لیوان ماگ

ایده برند شما در اطراف گسترش خواهد یافت

این لیوان ها از موثرترین ابزارهای بازاریابی موجود هستند. شما می خواهید آنها را به مشتریان گرانقدر و مشتریان بالقوه بدهید که سپس شروع به استفاده مجدد از آنها می کنند. بعد از مدتی ، کل شبکه آنها فقط با نگاه کردن به لیوان هر بار که شخص جرعه ای از آن می خورد ، مارک شما را می شناسد . و از آنجا که چاپ شده و به خوبی طراحی شده است ، ایده برند و شرکت شما در ذهن دیگران گیر می کند .

2. لیوان ها یک کمپین بازاریابی طولانی مدت و مقرون به صرفه ارائه می دهند

مشکل مالی چیزی است که صاحبان مشاغل سعی می کنند تا آنجا که می توانند از آن اجتناب کنند. از این گذشته ، برای این که تجارت شما به شکلی شگفت انگیز تبدیل شود که لیاقت آن را دارد – شما باید بدانید که چگونه پول را مدیریت کنید .با این حال ، لیوان های مارک دار سفارشی اگر شما به دنبال ایجاد یک کمپین بازاریابی ماندگار و بدون شکستن بودجه مهم بازاریابی خود هستید ، ایده خارق العاده ای هستند .در مورد آن فکر کنید شما قرار نیست یک لیوان سفارش دهید و آن را فقط به یک مشتری که می خواهید به او برسید بدهید – صدها نفر از آنها را سفارش خواهید داد. به دلیل مقدار ، قیمت پایین تر خواهد بود ، اما نتایج در طول سال ها به همان اندازه که مطلوب هستند قابل اعتماد خواهد بود .با این وجود ، اگر نگران بازگشت سرمایه هستید – نباشید. مهم نیست که از چه نوعی تهیه کنید ، این احتمال بسیار زیاد است که لیوان های چاپ شده هزینه کمتری نسبت به یک کمپین بازاریابی سنتی داشته باشند.به همین دلیل ، بازگشت سرمایه تقریباً باورنکردنی است . طی دهه آینده یا حدوداً ، شخصی در آنجا از لیوانهای مارک دار شما به عنوان نوشیدنی روزمره استفاده خواهد کرد و ده ها نفر – هر روز – پیام شما را می بینند .

3. قابلیت استفاده و کاربرد روزمره – وای من!

مطمئناً ، لیوان های تبلیغاتی نوع بسیار خوبی از ظروف آشامیدنی هستند و همانطور که قبلاً می دانید ، می توانید … از آنها بنوشید. اما ، معمولاً ، وقتی صحبت از زندگی روزمره ما می شود ، همه کاره ترند .بیشتر مدیران عامل اغلب از لیوان های مارک دار خود به عنوان نگهدارنده قلم استفاده می کنند. کارمندان آنها که لیوان ها را نیز به عنوان مشوقی بدست آورده اند (این یک کاربرد دیگر است!) ، آنها را روی میز خود نگه داشته و هر روز از آنها استفاده می کنند.و بیایید در مورد افرادی که به شرکت شما متصل هستند فراموش نکنیم. همه آنها در حضور لیوان های مارک دار بوده اند و احتمالاً فکر می کنند که آیا می توانند یک لیوان تهیه کنند.بنابراین ، اگر می خواهید از محصولات تبلیغاتی استفاده کنید ، بسیار مهم است که به استفاده و تنوع آن فکر کنید . مردم چیزی را نمی خواهند که بدون اندیشه دوم به آن رد شوند. آنها در واقع چیزهایی می خواهند که می توانند هر روز بدون حتی فکر کردن در مورد آنها استفاده شوند – چیزی عملی.به همین دلیل است که لیوان های چاپی در بسیاری از خانه ها و ادارات ظاهر می شوند – همه از آنها برای انواع مختلف استفاده می کنند و معمولاً آنها از کمپین بازاریابی پشت این یک محصول به ظاهر ساده بی اطلاع هستند .

4. لیوان برای همه موارد محصولات تبلیغاتی است

بیشتر مردم به شما می گویند که برای همه چیز زمان و مکان وجود دارد. خوب ، خوشبختانه برای شما ، لیوان های چاپی یک افزودنی خارق العاده برای هر رویدادی ، مهم و کوچک است.از آنجا که همه افراد چیزهای رایگان می خواهند ، و شما سفیران مارکی می خواهید که از این موارد استفاده کنند ، می توانید لیوان های چاپی را برای هر نمایشگاه تجاری ، نمایشگاه ، سمینار یا کنفرانس ایجاد کنید. حتی می توانید از آنها در دفتر استفاده کنید!این یک تصمیم منطقی است که از لیوانهای مارک دار شرکتی به عنوان راهی برای جذب مشتری و مشتری بیشتر استفاده کنید. همه اینها به متقابل برمی گردد . شما به آنها لیوان رایگان می دهید ، و آنها با انتقال دهنده پیام و حامیان منحصر به فرد خود در طول یا پس از حوادث مختلف باز می گردند .

چه اتفاقی می افتد که یک لیوان بدهید؟

هنگامی که مردم لیوان ها را دریافت کردند ، از پیام شرکت شما مطلع خواهند شد. آنها خواهند فهمید که شما در مورد مشتریان خود فکر می کنید. علاوه بر این ، آنها خواهند دید که شما بهترین علاقه خود را در ذهن خود دارید – که برای شما مهم است. این امر تا حدودی آنها را ملزم به بازگرداندن شرکتی می کند که آنها را به عنوان یک حساب بانکی نمی داند.بنابراین ، آنها از لیوان استفاده می کنند و در مورد آنها صحبت می کنند. اکثر آنها هر وقت لیوان آشپزخانه خود را باز می کنند لیوان ها را می بینند و حتی هر وقت کسی برای چای یا قهوه سرش بیاید از آنها استفاده می کنند.بنابراین ، این چند ساعتی که شما در یک کنفرانس یا هر رویداد تبلیغاتی دیگری صرف کرده اید ، تأثیر خارق العاده ای در موفقیت شرکت شما خواهد داشت. علاوه بر این ، از آنجا که لیوان های چاپ شده به هر شکل ، اندازه و طرح هستند ، شما آرم و اطلاعات برند خود را در حافظه مشتری بالقوه “نقش می کنید” .

5. لیوان ها از طریق جرعه جرعه و تحریک ادراک را تغییر می دهند

در آخر ، ذکر یک جزئیات مهم بسیار مهم است – لیوان تبلیغاتی شما می تواند درک مشتری بالقوه را تغییر دهد.چگونه ، ممکن است بپرسید؟ خوب ، دوباره ، همه چیز به مغز ما برمی گردد. اگر لیوان ها را در مغازه های خود عرضه کنید انگیزه خوبی خواهد بود. اگر مشتریان چیز جدیدی از آن دریافت کنند ، مشتریان تمایل دارند مارک مورد نظر خود را برای دیگری تغییر دهند .نیاز ما به چیزهای رایگان یک نیاز شدید است. اما ، اگر شما مجبور باشید یک مقدار X پول برای محصولات دیگر هزینه کنید ، این لیوان تبلیغاتی لزوما رایگان نیست. با این حال ، در ذهن مشتری ، این چیزی است که آنها به آن نیاز دارند ، می خواهند و می توانند از آن استفاده کنند . و از آنجا که در واقع نیازی به حفاری در جیب های آنها نخواهد بود ، دلیلی ندارد که از فرصت استفاده نکنید!به دلیل این تغییر درک ، لیوان های مارک دار ابزار قابل اعتمادی در فعالیت های بازاریابی روزمره هستند. اگر بخواهند کالاهای بیشتری بفروشند ، آنها اولین چیزی هستند که یک سوپرمارکت به آن فکر می کند. ناگفته نماند که مزایا فقط در طول سالها افزایش می یابند.

در آخر ، لیوان های تبلیغاتی با دوام هستند و ساخته می شوند تا زمانی که شکسته نشوند دوام می آورند. و حدس بزنید چه؟ حتی اگر این اتفاق بیفتد ، مطمئناً حوادث بیشتری وجود خواهد داشت که مردم می توانند لیوان های بیشتری پیدا کنند.بنابراین وقت آن رسیده که روز را غنیمت بشمارید و از دنیای لیوان های تبلیغاتی به نفع خود استفاده کنید. تنها در این صورت است که مطمئن می شوید برند شما راهی به خانه شخصی پیدا می کند!

چاپ عکس روی لیوان ماگ

گزینه های بی شماری در هنگام انتخاب لیوان تبلیغاتی و محصولات تبلیغاتی ارزان قیمت مشابه  برای تبلیغ و علاقه شدید به نام تجاری شما وجود دارد.

نگاهی به لیوان های تبلیغاتی ما بیندازید  و مطمئن هستیم که کالای مناسبی برای تبلیغات بعدی خود خواهید یافت اگر با این وجود به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا سوالات خاصی دارید ، دریغ نکنید که به یکی از اعضای تیم با تجربه ما با شماره تماس بگیرید یا امروز به سادگی با ما ایمیل بزنید .