چاپ تی شرت تبلیغاتی

تی شرت تبلیغاتی چیست؟ آیا به روشی آسان و سریع برای ایجاد پوشاک سفارشی برای تیم ورزشی یا کسب و کار خود نیاز دارید؟ تی شرت های تبلیغاتی یک روش عالی برای تبلیغ شرکت شما و ایجاد شناخت برای گروه و کار شما هستند – آنها نام و نشان شما را هر روز توسط صدها نفر مشاهده می کنند! شما می توانید آثار هنری خود را به تی شرت های تبلیغاتی اضافه کنید یا از نمونه تی شرت های تبلیغاتی آرمانی کادو استفاده کنید ، اطمینان حاصل کنید که طراحی دقیق مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. با استفاده از طراحی ما ، می توانید تی شرت های تبلیغاتی را برای رویدادها و نمایشگاه های خود طراحی کنید ، جالب و آسان است. تیم فروش و خدمات ما 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس است و یک هنرمند خبره برای اطمینان از بی نقص بودن سفارش شما ، هر سفارشی را بررسی می کند.

تی شرت تبلیغاتی

10 مزیت استفاده از تی شرت تبلیغاتی برای تبلیغ برند

استراتژیهای سنتی تبلیغات و بازاریابی از طریق تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی ، روزنامه ای و سینمایی و بیلبوردها اغلب گران هستند و منابع زیادی را می طلبند. بنابراین ، تبلیغ برند با تی شرت یک روش عملی برای تبلیغات است.این رسانه های بازاریابی برای استارتاپ ها و شرکت های مقیاس کوچک با بودجه متوسط ​​بسیار مناسب نیستند. این جایی است که طرح های تی شرت سفارشی برای تبلیغ برند وارد می شوند.نکته اصلی این است که شما یک تی شرت درست می کنید که مشتریان شما دوست دارند در فضای باز از آن استفاده کنند. بنابراین ، چاپ و پارچه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.تی شرت های تبلیغاتی یک روش عالی برای جذب و محبوبیت برند شما در منطقه و ویترین بیزنس شما است. این باعث جلب توجه و ایجاد مشتری می شود و از طرف شما نیاز چندانی ندارد.اگر با دادن یک تی شرت سفارشی همراه با آرم و پیام خود به کارمندان خود ، این کار کمک می کند. علاوه بر این ، هنگامی که در نمایشگاه هستید ، می توانید تی شرت های سفارشی خود را به مشتریان یا شرکت کنندگان خود هدیه دهید.

چگونه می توان رقبای خود را تحویل گرفت؟ افزایش خرید!

اما مهمترین عامل در این کمپین طراحی و کیفیت تی شرت است؛ مطمئن شوید که مورد توجه مشتریان شما قرار گرفته است.اجازه دهید ما بیشتر به این موضوع بپردازیم که تی شرت های تبلیغاتی چگونه می توانند به شما در تبلیغ برند خود کمک کنند.

چاپ تی شرت تبلیغاتی

01. تی شرت همیشه در پر تقاضا است:

تی شرت بهترین کالای تبلیغاتی است که به عنوان یک لباس انحصاری ظاهر می شود. آنها هرگز از مد نمی افتند و یک کالای تبلیغاتی با ماندگاری طولانی محسوب می شوند.نکته خوب در مورد تی شرت این است که شما می توانید بدون ترس از منسوخ شدن مد با گذشت زمان ، طرح های ارزشمند و منحصر به فردی را روی تی شرت ها ایجاد کنید.زیرا با ظهور مد جدید ، تی شرت را تغییر داده و تنظیم می کنید تا همیشه از آن به عنوان یک کالای تبلیغاتی استفاده شود.

02. تبلیغات پیاده روی:

ایجاد تی شرت های سفارشی آسان ، مقرون به صرفه و ایجاد گروهی از طرفداران و کارمندان فداکار است که آنها را می پوشند و به سفیران مارک در هرجای جامعه تبدیل می شوند.به این ترتیب ، مردم برند شما را می بینند و آشنا می شوند ، در نتیجه با هزینه کمتری دید بالایی ایجاد می کنند.به علاوه ، اگر به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا اینستاگرام راه پیدا کند ، فوراً طرفداران زیادی خواهید داشت ، هم به صورت آنلاین و هم در همسایگی خود.

03. آگاهی از برند مقرون به صرفه و آسان:

سفارشی سازی محصول بهترین راه حل برای یک هدف شخصی است. و تی شرت های سفارشی می توانند بهترین گزینه برای برجسته سازی برند شما باشند.بازاریابی در بودجه ، به ویژه برای شرکت های نوپا ، شخصی سازی تی شرت یک راه حل مقرون به صرفه برای بازاریابی در طولانی مدت است.علاوه بر این ، برای به دست آوردن مزایای شخصی سازی ، باید تی شرت ها را با استفاده از یک نرم افزار طراحی تی شرت با گرافیک قابل مشاهده و سرور شخصی سازی کنید. برای مقرون به صرفه بودن ، سطح چاپ را با اندازه گرافیک کوچکتر کاهش دهید.به یاد داشته باشید ، بیش از سه رنگ برای طراحی استفاده نکنید. در غیر اینصورت هزینه های شما بیشتر می شود.

04. ایمان و حفظ مشتری را افزایش می دهد:

محصولات تبلیغاتی مانند تی شرت های سفارشی همانطور که محصول طراحی شده توسط خود را بدست می آورند ، ایمان مشتری را ایجاد می کنند.اگرچه مشتریان طراحی می کنند ، شما بهترین ارائه دهنده خدمات برای تبدیل یک فایل طراحی به یک تصویر اصلی هستید که روی محصول چاپ شده و ارسال می شود.مشتریان احساس رضایت می کنند و از نظر عاطفی خود را با نام تجاری پیوند می دهند که به شما کمک می کند تا در هر کسب و کار ، یعنی حفظ مشتری ، به بزرگترین موفقیت دست یابید .این نوعی حرکت ” شکرگذاری ” از طرف مشتریان است که برای ایجاد پیوند شخصی با کاربران ضروری است.

05. جلوتر از رقبایتان حرکت کنید:

بهترین چیز در مورد تی شرت های شخصی این است که می توانید نام یا نشان تجاری خود را روی آن قرار دهید. این شما را از دیگران یا رقبای خود متمایز می کند.از بوم یا پیراهن های ساده برای چاپ شعارها ، نام ها و اعداد استفاده کنید تا به راحتی متناسب با مشتری مد نظر شما که در طولانی مدت در ذهن افراد باقی مانده است ، تنظیم شود.همه دوست دارند یک تی شرت جدید بپوشند ، و آنها چیزی را که خود طراحی شده است می پوشند. این تأثیرگذاری روی برند شما است ، به این معنی که هر وقت مردم آن را می پوشند ، شما را به یاد می آورند.

چاپ تی شرت تبلیغاتی آرمانی

06. مبتدیان مکالمه:

تی شرت های مارک دار اغلب اوقات یک مکالمه را شروع می کنند و علاقه به شرکت یا رویداد ایجاد می کنند. اولین مجموعه افرادی که مشتریان ، اعضا یا شرکت کنندگان فعلی را هدف قرار می دهند.شما می توانید با ارائه یک شروع کننده مکالمه ، از حلقه دوستان و نفوذ آنها استفاده کنید ، که در نهایت مخاطبان شما را گسترش می دهد و مشتریان بیشتری را جذب می کند.اگر به مشتریان خود یک تی شرت مارک دار تبلیغاتی بدهید ، احساس رضایت بیشتری دارند و این پیوند باعث می شود احساس کنند بخشی از برند شما هستند. وقتی آنها در مورد نام تجاری شما احساس رضایت کنند ، قطعاً در حلقه خود در مورد آن صحبت خواهند کرد.

07. استعدادیابی:

بسیاری از استارتاپ ها شکایت می کنند که بزرگترین چالش آنها ایجاد درآمد یا استخدام استعداد است. علاوه بر این که مارک تجاری خود را برای مشتریان بالقوه خود بازاریابی می کنید ، به شما امکان می دهد آن را برای کارمندان بالقوه آینده خود نیز بازاریابی کنید.با کارمندان فعلی خود شروع کنید تا آن را برای دوستان و شبکه مشاغل خود بازاریابی کنید تا مخاطبان خود را گسترش دهید.

08. وحدت در گروه شغلی:

تی شرت سفارشی همیشه هنگام گردهم آوردن گروهی از افراد برای یک هدف مشترک استفاده شده است. گروهی از افراد با همان مارک نمادی از دلیل آنها هستند.اگر تا به حال در رویدادی شرکت کرده اید که گروه شما از همان تی شرت های تبلیغاتی استفاده می کنند ، مهم نیست که گروه کوچک یا بزرگ باشد ، مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین منجر به ارتقا brand نام تجاری شما می شود.

09. برداشت ماندگار:

به طور متوسط ​​، تأثیر تجاری یک تی شرت تبلیغاتی نزدیک به شش ماه طول می کشد. این بدان معناست که شما به طور متوسط ​​6 ماه تبلیغات ، جذب نیرو ، تیم سازی و تأثیر بازاریابی دیگری با یک تی شرت مارک دار کم هزینه دارید.توانایی ماندگاری حداکثر تا 6 ماه با سرمایه گذاری اندک ، یک بازده آسان برای بازاریابان است.تی شرت های تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه و فوق العاده موثر هستند که قطعاً به شما در تثبیت نام تجاری کمک می کنند.

10. تی شرت تبلیغاتی جذاب به نظر می رسد:

چه در مناسبت های خاص ، مهمانی ها ، جشنواره ها یا دفاتر خاص ، لباس های جذاب همه مورد استقبال قرار می گیرند. همه عاشق پوشیدن تی شرت های راحت هستند و اگر به نظر جذاب می آیند ، لقمه شما را جلب می کنند.تی شرت های سفارشی را می توان برای یک دفتر به عنوان نوع لباس برای هر کارمند طراحی کرد.علاوه بر این ، تی شرت های چاپی می توانند بهترین گزینه برای جشن گرفتن یک مناسبت ، یک رویداد ورزشی یا یک عملکرد فرهنگی باشند.همه احساس می کنند عضوی از یک گروه هستند و تحت یک نوع لباس مشابه که برای هدفی طراحی شده است ، احساس وحدت را نشان می دهند.

چاپ تی شرت تبلیغاتی آرمانی

نتیجه:

سرانجام ، برای هر مشاغل ، بازاریابی و تبلیغات ضروری است. بدیهی است که روشهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، اما تبلیغ برند تی شرت موفقیت آمیز و منحصر به فردترین روش ارتقا brand نام تجاری است.تی شرت ها را می توان مطابق نیاز تجاری سفارشی کرد و بین مشتریانی که مدت زمان طولانی در معرض نام تجاری هستند فراهم کرد.

بارگزاری فایل ها