تبلیغاتی25 واقعیت جالب در مورد لیوان

25 واقعیت جالب در مورد لیوان

به آن فکر کنید – لیوان ها برای همه چیز خارق العاده هستند. قهوه ، چای ، شیر یا هر چیز قوی تری برای آرامش اعصاب. انتخاب ها بی پایان هستند! علاوه بر این ، ما می توانیم از آنها به عنوان تزئین یا حتی برای نگه داشتن قلم و چیزهای کوچکی که مدام از دست می دهیم استفاده کنیم.اما ، آیا این همان چیزی است که ما در مورد لیوان می دانیم؟ مطمئناً لیوان ها بسیار جالبتر از آن هستند!خوب ، ما خوشحالیم که شما نیز چنین احساسی دارید ، زیرا اتفاقاً لیستی کامل از حقایق جالب درباره لیوانهایی را که اکنون باید بدانید در اختیار شما قرار می دهیم.

25 واقعیت جالب در مورد لیوان هایی که ممکن است زندگی شما را تغییر دهد یا ندهد

اولین لیوان در واقع از استخوان ساخته شده است. به گذشته (خوب ، در عصر سنگ نوسنگی) ، مردم واقعاً نمی دانستند که از چه موادی برای ساخت لیوان استفاده کنند. یا ، می دانید ، آنها گزینه های زیادی ندارند. بنابراین ، تنها کار منطقی استفاده از استخوان برای آن بود.

اگرچه می توانید از لیوان قهوه خود برای چای استفاده کنید ، اما باید بدانید که یک لیوان قهوه معمولی معمولاً حدود 12 اونس مایع در خود نگه می دارد. بنابراین در واقع شما می توانید همزمان دو فنجان چای بنوشید و یا چاپ عکس روی لیوان ماگ را انتخاب کنید تا لیوان شما سفارشی شود.

کلمه “لیوان” برای نشان دادن “صورت” استفاده می شود (و هنوز هم گاهی اوقات چنین است). اما آنچه حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است این است که در گذشته به معنی “تصویر کوچکی از سر کسی” نیز بوده است. اگر توجه نکرده باشید ، سر ما کمی شبیه عروق است. بنابراین ایجاد ظروف آشامیدنی با الهام از آنها کاملا منطقی است.

امروزه ما بیشتر از لیوان های سرامیکی برای نوشیدن چای های گرم و شکلات داغ استفاده می کنیم – هرچه گرمتر ، بهتر است. اما در گذشته ، یا جایی در حدود 2000 سال قبل از میلاد ، بیشتر مردم از لیوان های فلزی استفاده می کردند . اینها از برنز ، طلا ، سرب و نقره ساخته می شدند.

ژاپن و چین اولین لیوان های سفالی ما را در حدود 10000 سال قبل از میلاد به ما هدیه دادند.

حتی لیوان های سفالی وجود دارد. فقط از یونانی ها بپرسید – آنها این لیوان های سفالی را در 4000-5000 سال قبل از میلاد درست کردند. با این حال ، امروز فعالیت آنها خیلی موفقیت آمیز نخواهد بود. ثابت شد که اینها خیلی ضخیم هستند. فقط تصور کنید از آن لیوان ها چیزی گرم می نوشید!

هر لیوان می تواند لیوان قهوه باشد. اما به طور کلی ، این نوع لیوان ها نوشیدنی هایی هستند که به اندازه سر ما هستند و حتی می توانند برای آش استفاده کنند. شوخی بود – اینها لیوانهایی هستند که می توانید در کافی شاپ های مدرن پیدا کنید. معمولاً لیوان های قهوه برای هر نوع نوشیدنی گرم بسیار بزرگ و عالی هستند.

با توجه به این یادداشت ، آیا می دانید لیوان های قهوه معمولاً عایق بندی می شوند؟ بله ، ما می دانیم! شگفت آور ، درست است؟ آنها معمولاً دیواره های ضخیمی دارند تا نوشیدنی خیلی سریع سرد نشود.

لیوان ها را می توان از مواد مختلفی تهیه کرد ، اما اغلب آنها از چینی ، چوب و شیشه ساخته می شوند. با این حال لیوان های کاغذی و پلاستیکی نیز وجود دارند ، گرچه در واقع آنها را فنجان می نامیم.

البته ، تمام هدف نوشیدن نوشیدنی های گرم از لیوان برای این است که انگشتانمان را نسوزانیم. بنابراین ، لیوان ها دارای دستگیره هایی هستند که به ما امکان می دهد بدون خطر و بدون سوختگی ، نوش جان کنیم.

اولین لیوان سفر در دهه 1980 ظاهر شد. تا آن زمان ، همه مجبور بودند قهوه و چای خود را قبل از کار بنوشند ، به جای اینکه هر روز چند وظیفه ای انجام دهند.

حتی در دهه 1980 مردم می دانستند که مهم نیست که نوشیدنی هایشان خنک نشود. بنابراین ، اولین لیوان های مسافرتی می توانند نوشیدنی ها را تا 24 ساعت گرم نگه دارند.

ما می دانیم که لیوان ها از چوب نیز ساخته می شدند ، اما واقعاً مطمئن نیستیم که این لیوان ها چگونه به نظر می رسند. آنها فقط آنقدر دوام نیاوردند که ما بتوانیم آنها را مطالعه کنیم.

ماگ کیک و ماگ براونی از انواع دسرهای حرفه ای است. همه اینها را می توان در لیوان درست کرد و در مایکروویو پخت. با این حال ، از آنجا که آنها یک راه حل عالی هستند و تهیه آنها آسان است ، این دسرها می توانند باعث شوند در مدت زمان بسیار کوتاهی وزن زیادی پیدا کنید. به ما اعتماد کنید ، ما می دانیم.

ماگ همچنین قابل جمع آوری عالی است. در واقع ، اگر تصمیم دارید فقط یک سوغات را در یک کشور بخرید ، سعی کنید یک لیوان ماگ تهیه کنید. آنها کاملاً با دوام هستند و برای مدت طولانی شما را دوام می آورند ، این بدان معناست که شما همیشه می توانید با مهربانی به آنها نگاه کنید و سفرهای خود را به یاد آورید

لیوان های قهوه کمی متفاوت از فنجان های معمولی هستند. ته آنها معمولاً مقعر است و حتی می توانند لبه اضافی داشته باشند. به این ترتیب لیوان ها با سطوح سرد تماس ندارند ، به همین دلیل قهوه یا چای ما می تواند برای مدتی گرم گرم بماند.

لیوانهای شخصی به عنوان بخشهای مهمانی عالی هستند. هیچ کس هرگز آنها را رد نمی کند و بیشتر افراد همیشه از آنها استفاده می کنند.

از بین تمام محصولات تبلیغاتی در جهان ، لیوان های تبلیغاتی بهترین محصولات هستند. لیوان های مک دونالد را به خاطر می آورید؟ آنها معمولاً بخشی از مشوق بودند ، اما این مانع از دریافت آنها نشد.

لیوان های جادویی تغییر دهنده گرما در حقیقت جادویی نیستند – در واقع با رنگ حساس به حرارت رنگ آمیزی می شوند.لیوان های تغییر دهنده گرما به دلیل ترموکرومیسم در تماس با نوشیدنی های مختلف تغییر رنگ می دهند .

لیوان های سفارشی با لیوان های گچ به سطح جدیدی رسیدند. این لیوان ها دارای روکش تخته سیاه هستند که می توانید از آن برای نوشتن پیام برای عزیزان خود یا ، می دانید ، لیست کارها و لیست مواد غذایی استفاده کنید.

اگر می خواهید لیوان قهوه شیشه ای برای خود تهیه کنید ، باید ظروف شیشه ای رنگ سفید را انتخاب کنید. رنگ لیوان می تواند در طعم و مزه قهوه تأثیر بگذارد!

لیوان های قهوه شیشه ای معمولاً فقط از سه ماده ماسه سنگی ، خاکستر سودا و ماسه ساخته می شوند.

می توانید “بزرگترین لیوان قهوه جهان” را بصورت آنلاین خریداری کنید. واقعاً ، آن را گوگل کنید. این معادل 20 فنجان قهوه فقط در یک لیوان است.

در جایی در سال 600 قبل از میلاد مسیح ، ما ظروف چینی به دست ما رسید ، و هنوز هم مورد علاقه بسیاری از سازندگان لیوان است. هیچ چیز کاملاً لیوان چینی م موثرتر و مفید نیست ، به همین دلیل بیشتر مردم آنها را ترجیح می دهند.

منبع: هدایای تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.