تبلیغاتیچگونه لیوان های تبلیغاتی به تجارت کمک می کنند؟

چگونه لیوان های تبلیغاتی به تجارت کمک می کنند؟

وقتی صحبت از محصولات مارک هدایایی تبلیغاتی در دسترس کسب و کار یا نهاد شماست ، امروز گزینه های زیادی وجود دارد. با این حال ، آیا تا به حال به ارزش و ماندگاری لیوان قهوه توجه کرده اید و اینکه این لیوان های تبلیغاتی در مکان های مشترک چگونه به تجارت کمک می کنند ؟ همان موردی که ما هر روز صبح با قهوه یا چای پر می کنیم تا در طول روز انرژی ما را تأمین کند؟

این آمار دروغ نیست. در مطالعه ای که در مورد World Sage گزارش شد ، مشخص شد که 57٪ از مردم قادر به یادآوری مارک یا تبلیغاتی در لیوان های تبلیغاتی خود هستند  ، در حالی که همین افراد فقط قادر به یادآوری مارک های رادیویی با 32٪ و تلویزیون با 28٪ بودند.

 در اینجا 5 دلیل اصلی وجود دارد که لیوان تبلیغاتی به تجارت کمک می کند:

1. عملی بودن

بیش از 83٪ بزرگسالان هر روز قهوه می نوشند ، از جمله مواردی که گزینه چای را انتخاب نمی کنند. لیوان ماگ استفاده می شود ، و آنها اغلب استفاده می شود – شما می توانید روی آن حساب کنید. عملی بودن مداوم لیوان چیزی است که امروز میزان یادآوری 57٪ را برای آنها به ارمغان می آورد.

2. طول عمر

لیوان ها می توانند سالها ، حتی دهه ها طول بکشد تا اینکه فرسوده شوند. ما می توانیم شرط بندی کنیم که شما یک لیوان متعلق به سالها پیش دارید زیرا هنوز کار را به پایان می رساند. اگر آرم یا پیام تبلیغاتی خود را بر روی لیوان چاپ کرده و آن را ارائه دهید ، این مهم با در نظر گرفتن طول عمر بازاریابی است. چه نوع دیگری از تبلیغات شما را قادر می سازد برای 5 ، 10 یا 15 سال آینده به مشتریان مراجعه کنید؟

3. مجاورت

وقتی از لیوان می نوشیم ، باید لیوان را به دهان خود بیاوریم تا جرعه ای از جاوا گرم و خوب بخوریم. وقتی لیوان در سطح چشم است ، ناخودآگاه آرم یا اطلاعات چاپ شده روی لیوان را می خوانیم. برخلاف کیف های چاپی تبلیغاتی که در کنار ما آویزان هستند ، لیوان ها از نزدیک با مرکز دید ما نزدیک می شوند – نادیده گرفتن اطلاعاتی که حمل می کنند دشوار است.

 

4. عملکرد

همه ما نیاز به لیوان داریم. احتمالاً بزرگسالی وجود ندارد که حداقل یک لیوان نداشته باشد. با این حال ، اگر کلاه های چاپی یا تی شرت های تبلیغاتی را به شما تحویل می دهد ، در واقع در معرض تعامل با افرادی هستید که از این محصولات استفاده نمی کنند. از طرف دیگر ، با لیوان همه به یکی احتیاج دارند و همه از یکی استفاده می کنند. با دادن لیوان ، شما یک خانه ضروری را در اختیار شما قرار می دهید. این بازاریابی کاربردی است.

5. قرار گرفتن در معرض

بسیاری از افراد لیوان های قهوه قابل استفاده مجدد را بسته بندی کرده  و به محل کار خود می آورند. هنگامی که نوشیدنی شکلاتی داغ می نوشیم ، ممکن است لیوان های مسافرتی چاپ شده با آرم را به عنوان مثال در سفر ، اردو زدن یا با خود به پارک در نزدیکی پارک ببریم. هر بار که لیوان شما حمل می شود ، این مجموعه های جدید کره کره چشم مارک و آرم شما را در اختیار شما قرار می دهد. به جز تبلیغات دیجیتالی که در نهایت به چرخه حیات خود می رسند ، بازاریابی لیوان می تواند برای همیشه ادامه داشته باشد.

فقط در ایالات متحده امروز ، از هر 10 مشتری 8 نفر حداقل یک محصول تبلیغاتی در خانه دارند. چرا آن محصول تبلیغاتی را لیوانی درست نمی کنید ، که م موثرتر از بازاریابی رادیویی و تلویزیونی است. پس انداز کنید ، در همه جا به خانه ها و آشپزخانه ها بروید و امسال برای کسب و کار خود در مارک تجاری طولانی مدت سرمایه گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.