محیط زیستهدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی(قسمت 2)

هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی(قسمت 2)

1. بطری آب محکم

بطری آب سفارشی اقلام تبلیغاتی الهام گرفته از خرده فروشی همیشه مورد توجه قرار می گیرند. این بطری آب محوری را به عنوان یک گزینه دوستدار محیط زیست در نظر بگیرید تا واقعاً از شرکت کنندگان در رویداد مجازی لذت ببرید . این ماده با یک ماده کوپلیستر پایدار که 10٪ گیاهی است ساخته شده است. یک بطری دهانی با عرض 25 اونس سبک و بادوام ، اندازه مناسبی برای قرار دادن در یک جعبه رویداد مجازی است. به علاوه ، شرکت کنندگان این ایده و هدایای تبلیغاتی را دوست دارند که یک درصد از فروش این محصول به حمایت از سازمان های غیرانتفاعی اختصاص داده شده برای محافظت از کره زمین انجام می شود. درب آن عالی ساخته شده است ، بنابراین می توان آن را به راحتی بر روی هر کوله پشتی یا مسافرتی بست. از بین دو رنگ مختلف ابر یا یخ انتخاب کنید و رویداد یا آرم شرکت خود را روی خود بطری با استفاده از چاپ ابریشم یا چاپ دیجیتال از نوع جوهر افشان چاپ کنید.

2. لیوان حصیری گندم Dagon با آستر ضد زنگ

لیوان کاه گندم مارک داریک لیوان عالی برای لیوان سرامیکی کلاسیک این لیوان کاه گندم Dagon دوستدار محیط زیست است . با یک آستر استیل ضد زنگ دو جداره عایق بندی شده است ، به این معنی که نوشیدنی ها را برای مدت زمان طولانی گرم نگه می دارد. به علاوه با درپوش فشار همراه با بسته شدن محکم پیچ خورده ، تضمین می کند نوشیدنی شما گرم و تازه بماند. دیواره خارجی با مخلوط کاه گندم پایدار ساخته شده است. اندازه مناسب برای دستگاه های قهوه K-cup ، شرکت کنندگان دوست دارند این لیوان 14 اونسی را به ساعات مجازی قهوه یا ملاقات و استقبال برسانند. از بین بژ یا زغال چوب را انتخاب کنید و آن را با رنگ چاپ صفحه ابریشمی مارک بزنید. درآمد حاصل از این محصول همچنین به حمایت از سازمانهای غیرانتفاعی پایدار می رسد.

3. لیوان نی نی گندم به سبک فنجان چای

لیوان تبلیغاتی دوستدار محیط زیست اگر به دنبال لیوان تبلیغاتی به سبک سنتی تر اما گزینه ای دوستدار محیط زیست هستید ، این لیوان کاه گندمی به سبک فنجان چای بهترین گزینه شماست. این ماده از همان نوع مخلوط بشکه کاه گندم برخوردار است ، اما با 13 اونس ، کمی کوچکتر است و دهانه آن گسترده تر است. در نظر بگیرید که آن را با مجموعه ای از فنجان های K مارک شده مرتبط کنید و یک استراحت قهوه را در دستور کار رویداد مجازی خود قرار دهید.

این لیوان به رنگ های بژ ، ذغالی یا خاکستری وجود دارد. و البته ، شما می خواهید آن را با آرم رویداد مجازی خود که متمرکز بر بدنه لیوان است ، علامت گذاری کنید.

ظروف یا ظروف غذایی پایدار

جعبه های ناهار چاپی ، ظروف غذا و یا ظروف سفارشی به راحتی به عنوان هدیه برای یک رویداد مجازی حمل می شوند. به علاوه ، آنها دوام و پایداری دارند. بیشتر این موارد به جای یک ماده پلاستیکی یکبار مصرف مانند کیسه های کاغذی یا نی پلاستیکی استفاده می شود. آنها فقط فراتر از رویداد مجازی شما نیز مفید هستند. هنگامی که سرانجام به دفتر برگردند ، یا حتی در طول زندگی روزمره ، شرکت کنندگان از استفاده از جعبه ناهار یا نی قابل استفاده مجدد لذت خواهند برد.

در اینجا بهترین ظروف یا ظروف غذای مارک دار سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی شما وجود دارد.

1. سازگار با محیط زیست جعبه بنتو و صفحه برش دسته کوچک موسیقی جاز

جعبه ناهار مارک دار eco دوستانه در اینجا یک مورد تبلیغاتی ترکیبی وجود دارد که هر یک از شرکت کنندگان در رویداد مجازی را به وجد می آورد. این جعبه بنتو که از PLA ساخته شده است ، یک پلاستیک بیوپلاستیک است که از مواد نشاسته ای گیاهان ایجاد می شود ، ترکیبی از پایداری و نوآوری است. این یک درب بامبو است که به عنوان یک تخته برش برای میوه های تازه یا سبزیجات ، ارتقا both گزینه های دوستدار محیط زیست و زندگی سالم است. همچنین دارای یک تقسیم کننده مناسب برای جداسازی گروه های غذایی است. درب و ظرف با یک باند تطبیق شده محکم می شوند. به علاوه ، دارای یک دسته چنگال / قاشق است که به کنار جعبه متصل می شود. شرکت کنندگان در مراسم یا از بیرون بردن این جعبه در هنگام وقفه و یا استفاده از آن فراتر از خود رویداد لذت خواهند برد. این محصولی است که مدتها پس از اتمام رویداد مجازی شما همچنان به ایجاد شناخت برند برای شرکت شما ادامه می دهد. با مارک آرم خود در بالای درب ، حتماً از نمای تجاری که ارائه می دهد بهره ببرید.

2. ظرف ناهار کاه گندم با ظروف

ظروف ناهار و غذا چاپی سفارشی یکی دیگر از هدایای قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی ، این ظرف نهار و ترکیب ظروف نی گندم است . کمی متفاوت از جعبه بنتو ، جداکننده غذا ندارد و برای یک غذای همه در یک نوع غذا بهتر است. از آنجا که در مایکروویو ایمن نیست ، شرکت کنندگان می توانند برای صرف یک ناهار سریع و آسان در هنگام حرکت ، دفتر یا در هنگام رویداد مجازی آن را به راحتی در مایکروفر قرار دهند. درآمد حاصل از آن به حمایت از سازمانهای غیرانتفاعی پایدار می رسد. همچنین با یک چنگال و ست چاقو ارائه می شود ، که در بالای آن با یک باند سیاه بسته شده است. از بین رنگ های بژ ، سیاه ، آبی یا خاکستری انتخاب کنید و آرم رویداد مجازی خود را در قسمت بالا با علامت چاپ پد رنگی علامت گذاری کنید.

3. مارهای قابل استفاده مجدد با مارک Eco Tube

نی های قابل استفاده مجدد با مارک Eco Tubeاین کاه قابل استفاده مجدد نه تنها سازگار با محیط زیست است ، بلکه از نظر محیط زیست نیز مسئول است. با آلودگی بیش از 8 میلیارد نی پلاستیکی به سواحل جهان ، روی آوردن به یک گزینه قابل استفاده مجدد یک انتخاب هوشمندانه و اخلاقی است. شرکت کنندگان در رویداد مجازی از استاندارد مارکی که شما تعیین می کنید قدردانی و با آن ارتباط برقرار می کنند. این ست مخصوص کاه همراه با سه قطعه نی از فولاد ضد زنگ با درجه مواد غذایی 18/8 است. هر یک از آنها دارای قطر متفاوتی هستند ، بنابراین مهم نیست که شرکت کنندگان از چه غلتکی استفاده می کنند. یک قلم موی بادوام نیز وجود دارد که دو هدف دارد: تمیز کردن هر کاه و نگه داشتن همه آنها در کنار هم. یک کیف پلاستیکی مخلوط کاه گندم همه آن را در کنار هم قرار داده و یک مجموعه نی قابل استفاده مجدد همه در یک و با کاربرد آسان دارد. این کیس در رنگ بژ یا خاکستری وجود دارد و می توان آن را با چاپ رنگی پررنگ یا چاپ پد چاپی مارک زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.