محیط زیستهدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی(قسمت 4)

هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی(قسمت 4)

کیف های رویدادی مجازی قابل استفاده مجدد

بسیار خوب ، بنابراین یک جعبه یا کیف مخصوص تعویض رویداد مجازی بدون خود کیف کامل نمی شود. مطمئناً ، باید این موارد را در یک جعبه پست کنید ، اما یک کیسه کنفرانس همه چیز را درون جعبه شما جمع می کند و بسته را کامل می کند. به علاوه ، کیف شما قابل استفاده مجدد خواهد بود. شرکت کنندگان در مراسم نه تنها مشتاقانه منتظر کاهش ضایعات با استفاده از گزینه ای دوستدار محیط زیست هستند ، بلکه از خرید یک جایگزین پایدار برای کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف هنگام خرید یا بیرون رفتن از در خانه نیز بسیار خوشحال خواهند شد.

در اینجا کیف های برتر رویداد مجازی سازگار با محیط زیست برای رویداد مجازی بعدی شما آورده شده است.

1. جعبه ناهار بازیافت شده

جعبه ناهار سازگار با محیط زیست برای کاراین کولر ناهار بازیافتی به اندازه کافی کوچک است که می تواند در یک جعبه تعویض رویداد مجازی قرار گیرد و در عین حال به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند سایر هدایای رویداد مجازی شما را در خود جای دهد. در خارج از پارچه 100 درصد rPET ساخته شده است. کولر شبیه کیسه ناهار کاغذی با سبک تاشو است اما با دسته چسب ، پارچه فویل و تزئینات پارچه ای ، کار را به سطح بعدی می رساند. ویژگی جالب دیگر برچسب شناسه داخلی است که در صورت استفاده در محل کار ، محل کار یا هنگام مسافرت امکان شناسایی آسان را فراهم می کند. مارک این کولر را با نشان یا نماد رویداد شرکت خود فراموش نکنید. شرکت کنندگان مطمئناً پس از اتمام رویداد از استفاده از آن لذت خواهند برد و یک صفحه چاپ سیلک یا آرم انتقال چاپ حداکثر قرار گرفتن در معرض نام تجاری شما را تضمین می کند.

2. کیف دستی نخی بازیافتی

کیف کششی تبلیغاتی به طور واقعی کیف کیسه ای ، این کیف بند نخی بازیافتی می تواند کادوهای رویداد مجازی سازگار با محیط زیست را کاملاً گره بزند. از پنبه و پنبه پیش مصرف کننده ساخته شده است ، این یک گزینه سازگار با محیط زیست است که همچنین دارای طراحی مد روز بلوک رنگ و بسته شدن بند است. این رنگ در رنگ های طبیعی مانند یک سیاه یا خاکستری محو و بنظر می رسد. بعلاوه ، با یک گزینه آرم 8×8 اینچی ، نماد رویداد شما در یک صفحه چاپ ابریشم چاپ یا چاپ انتقال بزرگ ، بزرگ و پررنگ به نظر می رسد.

3. بسته فانی مارک دار

بسته فانی مارک دارآخرین اما مطمئناً مهمترین ایده هدیه نوستالژیک مناسب برای کسانی است که سعی دارند Gen Xers را هدف قرار دهند . این بسته fanny مارک دار سازگار با محیط زیست ، که با نام Parkland Bobbi نیز شناخته می شود ، یک بسته ران است که با در نظر گرفتن سبک و پایداری طراحی شده است. این اندازه مناسب برای قرار دادن در یک جعبه رویداد مجازی و نگهداری سایر هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی است. درآمد حاصل از این بسته فني ساخته شده با مواد پلی بوم بازیافتی ، به سازمانهای غیر انتفاعی اختصاص داده شده برای حفاظت از کره زمین می رسد.آن را با یک شعار جالب ، آرم رویداد یا نماد شرکت با استفاده از یک صفحه ابریشمی رنگی یا چاپ انتقال چاپ کنید. برای ایجاد ارتباطات تجاری واقعی از هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی استفاده کنیدهدف اصلی این رویدادها جمع کردن مردم در یک تجربه مشترک ، ایجاد ارتباطات معنی دار و ارزشمند است. تحقق این امر با رویدادهای مجازی به این آسانی نیست ، اما امکان پذیر است. فقط کمی خلاقیت و استراتژی لازم است. با ارائه هدیه ای ارزشمند و معنادار ، نام تجاری شما انسانی تر به نظر می رسد و ارتباط با آن کاملا آسان تر می شود.

هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی می توانند این کار را انجام دهند. با همسو کردن نام تجاری خود با هدف و استفاده از هدایا برای اثبات ارزشهای تجاری خود ، مشتریان و چشم اندازهای شما احساس ارتباط ، استقبال و هماهنگی بیشتری با نام تجاری شما خواهند داشت.

برای مشاهده نمونه کارهای هدایایی تبلیغاتی آرمانی کادو کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.