تبلیغاتیمحبوب ترین موارد تبلیغاتی کدامند؟ [اینفوگرافیک]

محبوب ترین موارد تبلیغاتی کدامند؟ [اینفوگرافیک]

محبوب ترین موارد تبلیغاتی امسال

  1. ماسک های سفارشی صورت با آرم
  2. محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست
  3. درایوهای USB تبلیغاتی
  4. لباس های تبلیغاتی
  5. کیف های سفارشی
  6. تی شرت چاپی سفارشی
  7. لوازم آشامیدنی تبلیغاتی سفارشی
  8. از محصولات خانگی کار کنید
  9. کلاه و سرپوش چاپی سفارشی

مطالعه armanikado.com بینش اساسی در مورد رفتار و درک تبلیغاتی ترین محصولات در سال 2021 ارائه می دهد.یکی از مهمترین و یافته های شگفت آور در مطالعه تاثیر محصول تبلیغاتی امسال است یک چهارم (23٪) از مصرف کنندگان گزارش دادند که آنها خریداری یک محصول تبلیغاتی در سال گذشته است.

انتخاب کالاهای سفارشی عالی برای تبلیغ نام تجاری شما می تواند ترسناک باشد وقتی شما به وسایل تبلیغاتی موجود در آنجا پی ببرید. من دریافته ام که بهترین راه برای از بین بردن استرس در انتخاب محصولات تبلیغاتی مناسب برای تجارت شما ، بررسی این است که مصرف کنندگان از کدام کالاها نگهداری می کنند و به طور مکرر استفاده می کنند

1. ماسک های سفارشی صورت با آرم

در راس لیست امسال ماسک ثبت شده است. 57٪ از مصرف کنندگان بیشتر در ارتباط با تبلیغاتی هستند که به آنها ماسک صورت سفارشی داده است. بیش از 80٪ از مصرف کنندگان می گویند که آنها تمام وقت یا بیشتر اوقات را در انظار عمومی می پوشند. با توجه به این واقعیت که انتظار نمی رود به این زودی ها به عنوان یک قانون مد ناپدید شوند ، ماسک ها هم یک محصول تبلیغاتی هوشمند برای سرمایه گذاری هستند و هم یک محصول مفید و مورد نیاز برای مصرف کنندگان و مصرف کنندگان قصد ندارند این محصول را بیرون بیاندازند. یک ماسک مرغوب ، جذاب و مرسوم ، مد روز این فرصت را دارد که به برند شما چشم اندازی چشمگیر بخشد.

چاپ ماسک

اشاره کوتاه:

نمی دانید “برداشت” دقیقاً چیست؟ میانگین تعداد برداشتی که هر محصول تبلیغاتی دریافت می کند با ضرب مدت زمانی که یک گیرنده محصول دارد و ماهانه تعداد زیادی از افراد در هنگام استفاده با آن تماس می گیرند محاسبه می شود.

2. محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

محصولات سازگار با محیط زیست طی چند سال گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده است. و مدام قویتر می شود. روند پایداری همچنان بر رفتار و ارزشهای مصرف کننده تسلط دارد. سال گذشته ، تقریباً یک سوم زنان اظهار داشتند که اقلام پایدارتری نسبت به سال قبل خریداری کرده اند. با اثبات اینکه 46٪ از مصرف کنندگان اگر محصولات تبلیغاتی دریافتی آنها با محیط زیست سازگار نیستند ، نظر مساعدتری نسبت به یک تبلیغ دهنده دارند ، این یک سرمایه گذاری عاقلانه برای شرکت هایی است که مایل به بهبود مطلوبیت برند هستند. محصولات پایدار بر روی مارک ها تأثیر هاله دارند.

3درایوهای تبلیغاتی USB

فکر می کنید آنها چیزهای گذشته هستند؟ دوباره فکر کنید داده ها نشان می دهد 56٪ از مصرف کنندگان درایو USB را به جای پاوربانک انتخاب می کنند. و این فقط روندی نیست که ما در نسل های قدیمی شاهد آن هستیم. بررسی  ها نشان می دهد که حداقل نیمی از نسل هنوز یک درایو USB را انتخاب می کنند. بزرگترین نتیجه ما از این یافته ها این است که همیشه در مورد فناوری جالب و جدید نیست. مواردی وجود دارد که به دلیلی به طور مداوم بهترین فروش را دارند و مهم است که این مورد را فراموش نکنید. درایوهای USB همه کاره ، مفید هستند و افراد آنها را در خود نگه می دارند.

4. لباس های تبلیغاتی

لباس های خارجی تبلیغاتی به طور متوسط ​​16 ماه توسط مصرف کنندگان نگهداری می شود . این مدت ماندگاری بسیار طولانی است. طی آن زمان گزارش شده است که آنها 6100 برداشت را ایجاد می کنند . یعنی 6،100 کره ی چشم که مارک شما را برای هر کالای لباس بیرونی با آرم و نشان می دهد.

اگر تصمیم دارید در لباس بیرونی سرمایه گذاری کنید ، می خواهید روندهای زیر را برای سال 2021 در ذهن داشته باشید:

کت – همه اندازه های شامل اهمیت هستند . ارائه گزینه های اندازه بزرگ ، یا سرمایه گذاری در کتهای کمربند ، امکان تنوع بیشتر را در نظر بگیرید.

پایین مصنوعی – کت های پفری آخرین روند مصرف کنندگان است. آلرژی و حقوق حیوانات بسیاری از مصرف کنندگان را از محصولات واقعی پایین دور کرده است. مصنوعی پایین به عنوان یک گزینه مناسب ، آسان برای مراقبت دیده می شود .

سبک – مصرف کنندگان به دنبال لایه های بیرونی سبک هستند. وجود دارد تقاضا برای کشباف وزن سبک تر و همچنین پارچه ضد آب.

چاپ لباس

5. کیف های سفارشی

همگام با روند پایداری ، جای تعجب نیست که کیف های سفارشی همچنان یکی از محبوب ترین کالاهای تبلیغاتی هستند. آنها به طور متوسط ​​11 ماه توسط مصرف کنندگان نگهداری می شوند و در آن بازه زمانی 3،300 نمایش دارند . چه چیزی باعث می شود که مصرف کننده کیف تبلیغاتی شما را بیشتر نگه دارد؟ مطالعات می گوید کیفیت ، سودمندی و جذابیت مهمترین عواملی هستند که باید در نظر گرفته شوند. با سرمایه گذاری در کیف پارچه ای که این سه ویژگی را داشته باشد ، احتمال استفاده مکرر کیف شما بسیار بیشتر است. مکانهای بالایی که ممکن است از آنها استفاده شود مناطق شلوغی مانند فروشگاههای مواد غذایی یا مراکز خرید است – و آنها را به عنوان کالایی با ماندگاری بالا در آورده است.

6. تی شرت های چاپی سفارشی

مصرف کنندگان به طور متوسط 14 ماه روی تی شرت ها را می گیرند – و آنها را به یک محصول تبلیغاتی با یکی از قدرت های طولانی مدت تبدیل می کند . افزایش تقاضا برای فردیت به احتمال زیاد شاهدی بر این است که چرا تی شرت ها همچنان در تقاضای بالا باقی می مانند. در حال حاضر مصرف کنندگان هوس می کنند و محصولی می پوشند که باعث برجسته شدن آنها شود و همین امر منجر به روند سفارشی شده است . در نظر گرفتن جسورانه و درج پیام با تی شرت های چاپی سفارشی. با توجه به اینکه 63٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند محصولات و خدماتی را از شرکتهایی بخرند که هدف خاصی دارند ، تی شرت های تبلیغاتی می توانند راهی عالی برای به نمایش گذاشتن ارزشها و اعتقادات تجاری باشند.

7. نوشیدنی های تبلیغاتی سفارشی

نوشیدنی های تبلیغاتی سفارشی یکی دیگر از کالاهای تبلیغاتی محبوب است که همیشه استفاده خواهد شد.باز هم ، همانطور که می بینیم تمرکز بر پایداری نگرانی هایی مانند محصولات پلاستیکی یکبار مصرف را به وجود می آورد ، بطری های قابل استفاده مجدد به عنوان یک کالای معتبر نوشیدنی در حال ظهور هستند. همچنین پرطرفدارهای عایق سرما و گرما که نوشیدنی ها را گرم و سرد نگه می دارند ، قابلمه های گندم سازگار با محیط زیست و لیوان های ضد زنگ محبوب هستند.

8. از محصولات خانگی کار کنید

با تغییر کار به محل کار از راه دور ، اقلام دفتری و اداری یک کالای تبلیغاتی داغ است که همچنان مورد تقاضا قرار خواهد گرفت. مهمترین عامل برای مصرف کنندگان؟ نرم افزار

اگر مصرف کنندگان 64٪ از کار تولیدات خانگی را مفید تشخیص دهند ، نگهداری می شود بنابراین چه چیزی یک مورد مفید از راه دور اداری را ایجاد می کند؟ به محصولاتی فکر کنید که کارمندان ممکن است در دفتر به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند ، اما نه لزوما در خانه هایشان. اگر همه آنها برای تسخیر روز کاری خود به آنها نیاز دارد ، احتمالاً کالای تبلیغاتی شما به عنوان یک کالای ضروری دیده می شود.

9. کلاه و سرپوش چاپی سفارشی

سرپوش سفارشی طول عمر و قرار گرفتن در معرض بهینه مارک را ارائه می دهد. با متوسط 3400 نمایش در طول زندگی 10 ماهه ، واقعاً نمی توانید قدرت پشت کلاه های تبلیغاتی را انکار کنید.علاوه بر این ، روش منحصر به فرد کلاه برای تولید این برداشت ها است. کلاه را می توان روز به روز در داخل و خارج پوشید. این امر باعث می شود تا در زمان های مختلف در مکان های مختلف در معرض مخاطبان مختلف قرار بگیرند. به علاوه ، کلاه ها را می توان برای روزهای متوالی استفاده کرد. همیشه در مورد پوشاک مارک دار دیگر اینگونه نیست.

بنابراین کدام یک از محصولات تبلیغاتی سال 2021 برای تجارت شما مناسب است؟

مهم است که به یاد داشته باشید که هر صنعت ، تجارت و مشتری متفاوت است. همه این محصولات ، سبک ها یا ایده های پرطرفدار مورد پسند خریدار ایده آل شما نیستند. محصولات و روندهایی را که مطابقت بیشتری با ارزش های برند شما دارند ، حتماً انتخاب کنید.

در اینجا برخی از عوامل اصلی برای حفظ ذهن را ذکر می کنیم:

قدرت ماندگاری بالا

مفید بودن

تعداد برداشت ها

هنگامی که زمان سفارش سفارش کالاهای تبلیغاتی موثر برای نام تجاری خود است ، این اقدامات مهم را در ذهن داشته باشید. با تعمق و هوشمندی در مورد محصولات خود ، یک قدم بسته اید تا مشتریان خود را خوشحال کرده و نام تجاری خود را فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.