محیط زیستهدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی(قسمت 1)

هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی(قسمت 1)

لیست هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی

  • ظروف قابل استفاده مجدد
  • ظروف یا ظروف غذایی پایدار
  • هدایای اداری سازگار با محیط زیست
  • پوشاک مارک دار پایدار
  • کیف های رویدادی مجازی قابل تعویض

انسان سازی برند در بین بازاریابان موضوع مهمی است. تا به حال این جمله را شنیده اید که “مردم از مردم خرید می کنند ، نه از مشاغل؟”

اصالت ، ارتباطات شخصی و روابط همه در بالای روند بازاریابی در سال جاری ظاهر شده اند. طنز این است که ما هرگز در دنیای گسسته تر نبوده ایم. حتی وقتی دنیا به حالت عادی خود باز می گردد ، راحتی کار از راه دور و رویدادهای مجازی باعث می شود که هر دو برای همیشه خوب باشند.

شکی نیست که وقایع مجازی ارتباط شخصی با شرکت کنندگان و افراد احتمالی را دشوارتر می کند. اما دادن هدایای هدفمند می تواند پاسخ باشد. دادن هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی یکی از راه های ارتباط برقرار کردن با علتی است که مشتریان برای آن ارزش قائل هستند ، روابط شخصی بیشتری برقرار می کنند و برند شما را انسانی می کنند.

چرا برای رویدادهای مجازی هدایای سازگار با محیط زیست انتخاب کنید؟

هدایای سازگار با محیط زیست در حال حاضر یکی از محبوب ترین هدایای بازاریابی است . مصرف کنندگان خواستار پایداری مارک ها و مشاغل هستند. طبق گزارشی از سوی IBM ، از هر 10 مصرف كننده تقریباً شش نفر مایل به تغییر عادت خرید خود برای كاهش تأثیرات زیست محیطی هستند و از هر 10 مورد ، هشت نفر نشان می دهند كه پایداری برای آنها مهم است. ناگفته نماند ، وقتی صحبت از هدایای سازگار با محیط زیست و محصولات تبلیغاتی می شود ، 46 درصد از مصرف کنندگان اعتراف می کنند اگر محصول تبلیغاتی دریافتی شما با محیط زیست سازگار باشد ، نظر مساعدتری نسبت به یک تبلیغ دهنده دارند.

ما می دانیم که هدایای رویداد مجازی یکی از راه های ایجاد ارتباط بهتر با شرکت کنندگان در رویداد مجازی است. ما درمورد این موضوع که چگونه رویدادهای مجازی می تواند شرکت کنندگان را به سفیران برند تبدیل کند ، همه چیز را در مورد آن نوشتیم . پس چرا یک قدم جلوتر نمی روید و از هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی برای ارتباط با ارزش های حاضران استفاده می کنید. نتیجه این یک برند حتی انسانی تر است که مردم به آن اعتماد دارند.

چگونه بهترین هدایای سازگار با محیط زیست را برای رویدادهای مجازی انتخاب کنیم؟

بسیاری از هدایای مختلف سازگار با محیط زیست وجود دارد. و همه آنها آنطور که ادعا می کنند “سبز” نیستند. شما می خواهید دقت لازم را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که در محصولی واقعاً پایدار سرمایه گذاری می کنید. به علاوه ، هنگام انتخاب هدایای سازگار با محیط زیست برای رویدادهای مجازی ، باید اندازه محصول و هزینه حمل و نقل را در نظر بگیرید. برای تأثیر واقعی بر مشتریان خود ، توصیه می کنیم یک جعبه تعویض رویداد مجازی را که شامل دو تا پنج مورد است ، کنار هم قرار دهید . کیفیت را نسبت به کمیت در نظر داشته باشید. برخی از بهترین جعبه های تعویض رویداد مجازی که دیده ایم شامل یک هدیه با کیفیت بالا به عنوان کانون توجه و سایر موارد با قیمت کمتر به عنوان تعارف است.:

هدیه دادن رویداد مجازی با کیسه های سنتی متفاوت است. این راهنما دقیقاً نحوه ارسال swag برای شرکت کنندگان در رویدادهای مجازی را مرور می کند .بنابراین موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفت. برای کمک به شروع کار ، بهترین گزینه های بهترین هدیه های سازگار با محیط زیست را برای رویدادهای مجازی انتخاب کرده ایم. یکی از این موارد را انتخاب کنید تا در جعبه تعویض رویداد مجازی بعدی خود قرار گیرد.

ظروف قابل استفاده مجدد

وسایل آشامیدنی مارک دار محصولات تبلیغاتی هوشمندی هستند که در هر جعبه تعویض رویداد مجازی قرار دارند. آنها یکی از محبوب ترین انواع محصولات تبلیغاتی هستند و نرخ بازگشت سرمایه بالایی را ارائه می دهند. میانگین CPI محصول زیر قیمت است. این بدان معناست که دیدن مارک شما برای یک نفر فقط کمی هزینه دارد. مواد قابل آشامیدنی قابل تحمل نیز برای رویدادهای مجازی بسیار مناسب هستند ، زیرا با ایده های شبکه مجازی مانند Zoom happy hour یا ملاقات قهوه و استقبال همراه هستند. با دادن یک کالای آشامیدنی مارک دار سازگار با محیط زیست ، همه شرکت کنندگان در مراسم خود را با یک ارزش مشترک جمع می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.