تبلیغاتیبهترین محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست برای مشاغل

بهترین محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست برای مشاغل

تعریف نام تجاری خود با عادات پایدار دیگر یک گزینه نیست. مصرف کنندگان در همه جا به دنبال تجارت با شرکتهایی هستند که با ارزشهای آنها همسو هستند. همانطور که پایداری از یک روند به جنبش تبدیل می شود ، محصولات و هدایای تبلیغاتی دوستدار محیط زیست به شما کمک می کنند نام تجاری خود را با مشتریان خود همسو کنید.

چرا محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست با ارزش هستند؟

بیایید نگاهی به برخی از داده ها بیندازیم. طبق آخرین مطالعه جهانی تبلیغات ASI ، 46 درصد از مصرف کنندگان اظهار داشتند که نظر مساعدتری نسبت به تبلیغ کنندگانی دارند که محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را ارائه می دهند. به علاوه ، عادات خرید تغییر کرده است. تقریباً یک سوم افراد 55 سال و بالاتر می گویند که محصولات دوستدار محیط زیست بیشتری نسبت به سال قبل خریداری کرده اند.سرمایه گذاری در محصولات سازگار با محیط زیست برای مشاغل شما نه تنها به محیط زیست کمک می کند بلکه باعث بهبود مطلوبیت برند شما می شود. همراه با استراتژی تبلیغاتی تبلیغاتی با تأثیر بالا ، کم هزینه ، از محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست بازدهی روشن خواهید دید.

انواع مختلف محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

از آنجا که اصطلاح “دوستدار محیط زیست” به یک واژه محبوب تبدیل می شود ، اغلب از آن برای بازاریابی “شستشوی سبز” استفاده می شود. این زمانی است که شرکت ها وقت (و پول) بیشتری برای بازاریابی محصولات خود به عنوان “سبز” سرمایه گذاری می کنند در حالی که واقعاً آنطور که ادعا می کنند پایدار نیستند. بنابراین چگونه ادعاهای دروغین را می بینید و محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را انتخاب می کنید؟

با درک اینکه محصول سازگار با محیط زیست است ، شروع کنید. پنج دسته مشترک وجود دارد که می بینیم محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست در آنها قرار می گیرند:

  1. پارچه های بازیافتی – پارچه های رایجی که می بینیم از آنها استفاده می شود پارچه های PET بازیافتی و پنبه بازیافتی است.
  2. مواد طبیعی – بامبو ، کنف ، کاه گندم و پنبه کاملاً طبیعی و قابل تجزیه هستند.
  3. موارد بازپرداخت – محصولاتی که از اهداف پایدار پشتیبانی می کنند ، روز به روز محبوب تر می شوند.
  4. محصولات قابل استفاده مجدد – بطری های آب ، نی ها و کیسه ها همه قابل استفاده مجدد هستند و به کاهش استفاده از پلاستیک های یکبار مصرف کمک می کنند.
  5. اقلام پایدار ساخته شده – این فقط مربوط به خود محصول نیست ، بلکه نحوه تجارت یک شرکت است. آیا تولید کننده B Corp دارای مجوز است ؟ آیا آنها برای اطمینان از ایمن بودن کارخانه هایشان سیاست هایی در نظر گرفته اند؟

در انتخاب محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. مهم است که کمی وقت اضافی صرف کنید تا اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاری شما واقعا دوستدار محیط زیست و پایدار است. به یاد داشته باشید ، مصرف کنندگان به دنبال اصالت در نام تجاری شما هستند. با معتبر بودن محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست خود شروع کنید.

برای کمک به شروع کار ، در اینجا لیستی از محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست مورد علاقه ما برای مشاغل واقعی ، معتبر و واقعاً سبز ارائه شده است.

1. جعبه بنتو پلاستیکی پلاستیکی با درب بامبو

جعبه های بنتو به یک محصول جدید تبدیل شده است ، زیرا مردم دوباره به محل کار خود برمی گردند و می خواهند مواد غذایی خود را تا حد ممکن بهداشتی نگه دارند. همچنین چندین گزینه مختلف سازگار با محیط زیست وجود دارد. این جعبه خاص بنتو دو ماده مختلف پایدار را با هم ترکیب می کند: یک درب بامبو و یک پایه ساخته شده از PLA. PLA یک پلاستیک زیستی است که از اسید پلی آتیک ساخته شده با نشاسته های گیاهی ساخته می شود. این محصول همچنین در گروه کالاهای بازپرداخت قرار می گیرد ، زیرا یک درصد از فروش به حمایت از سازمان های غیرانتفاعی اختصاص داده شده برای محافظت از کره زمین اختصاص دارد. این فقط یک جعبه ناهار نیست ، درب بامبو نیز می تواند به عنوان یک تخته برش باشد. این یک روش عالی برای تشویق تغذیه سالم ، با یک روش ساده برای قطع میوه ها و سبزیجات است. درب و ظرف محکم با یک باند مطابق محکم شده است. حتی شامل دسته چنگال / قاشق است که به کناره متصل می شود. آن را با یک آرم حک شده درست روی درب علامت گذاری کنید تا ظاهری حرفه ای داشته باشد.

محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

2. لیوان کاه گندم

کاه گندم یک ماده طبیعی و سازگار با محیط زیست است. اما این دقیقن چیه؟ این کاه است که پس از برداشت دانه های گندم باقی مانده است. نی گندم معمولاً به عنوان زباله تلقی می شود. در پایان بسیاری از کشاورزان با سوزاندن آن ، به آلودگی هوا کمک می کنند. اما می توان از آن برای تولید محصولاتی مانند این لیوان کاه گندم استفاده کرد . این لیوان سازگار با محیط زیست با ساخت دو جداره و آستر از جنس استنلس استیل ، نوشیدنی ها را سرد و گرم نگه می دارد و ثابت می کند هم یک محصول پایدار است و هم ارزش بالایی دارد. به طور خاص با در نظر گرفتن دستگاه های قهوه فنجان K ، مشتری ها ، کارمندان یا مشتریان از راحتی و جذابیت این لیوان کاه گندم 14 اونسی لذت می برند. برای داشتن حداکثر قرار گرفتن در معرض مارک ، آن را با یک آرم چاپ رنگی در قسمت بیرونی لیوان از آن خود کنید.

3 لیوان سفری تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

لیوان سفر تبلیغاتی سازگار با محیط زیست یکی دیگر از انتخاب های جسورانه و منحصر به فرد برای کسانی که دائماً در سفر هستند ، این لیوان مسافرتی بامبو است . بسیاری از محصولات سازگار با محیط زیست با ظاهری طبیعی تر یا ارگانیک تر عرضه می شوند. این لیوان جلوه و احساس یک محصول تبلیغاتی روشن و رنگارنگ را با مواد پایدار یک محصول تبلیغاتی سازگار با محیط زیست ترکیب می کند. این ماده از الیاف ارگانیک بامبو ساخته شده است که برای کره زمین قابل تجزیه و زیست است. به علاوه ، از میان این هشت رنگ پررنگ ، آبی ، قهوه ای ، سبز ، صورتی ، بنفش ، قرمز ، گل مایل به قرمز یا خاکستری را انتخاب کنید. با حک کردن لوگوی خود با استفاده از جوهر زرق و برق دار ، مات یا نئون ، در مورد مارک تجاری خود واقعاً خلاق باشید.همراه با یک پیچ مقاوم در برابر نشت و درپوش جرقه ای ، آن را برای استفاده در هنگام حرکت عالی می کند. این لیوان با یک آستین سیلیکونی و درپوش نشتی منطبق ، بیانیه ای جسورانه برای پایداری ارائه می دهد. درصدی از درآمد این لیوان نیز به Project Aware ، سازمانی که برای کاهش آلودگی در اقیانوس های زمین فعالیت می کند ، اهدا می شود.

محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

4. دفترچه یادداشت یا ژورنال کاغذی بازیافت شده

هنگام انتخاب یک دفترچه یادداشت یا ژورنال تبلیغاتی برای تجارت خود ، ضایعات کاغذ را در نظر بگیرید. انتخاب یک گزینه دوستانه سازگار با محیط زیست مانند این دفترچه یادداشت کاغذی بازیافتی ، هم تصمیم گیری در مورد محیط زیست است و هم چشم انداز شما را عقب می اندازد.این ژورنال خاص با مقوای بازیافتی ساخته شده است ، ماده ای زیست تخریب پذیر که بسیار پایدارتر از کاغذ معمولی است. دارای 80 صفحه فضای نوشتاری خط دار ، محفظه الاستیک داخلی و جیب آکاردئون قابل ارتقا برای ذخیره سازی بیشتر. برای جلوه ای منحصر به فرد و سفارشی می توان این جلد را با یک نقش برجسته مارک گذاری کرد.

محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

5. مرهم لب های سازگار با محیط زیست

اگر می خواهید از سایر محصولات تبلیغاتی متمایز باشید و در کل پایدارتر باشید ، یک مرهم لب سازگار با محیط زیست مانند این ماده ماندگار را در نظر بگیرید. خود مومیایی کننده لب با فرمولی کاملاً طبیعی ساخته شده است. بعلاوه ، بسته بندی از پلاستیک بازیافتی پس از مصرف و رزین زیستی سیب زمینی ساخته شده است که از نشاسته سیب زمینی اضافی حاصل می شود. محصولی قابل بازیافت 100٪.شما می توانید با یک برچسب مات تمام رنگ کاملاً قابل تنظیم ، خلاقیت به خرج دهید. خودتان طراحی کنید یا یکی از طراحان ما مخصوصاً برای مشاغل شما کار کند. از بین سه طعم جالب و سرگرم کننده لیمو ، نعناع فلفلی یا موم را انتخاب کنید.

محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

6. کیسه دافل بازیافت شده RuMe

کیسه دوفل بازیافت شده با آرم در مورد کوله پشتی یا چمدان حتی می توانید گزینه های دوستدار محیط زیست را انتخاب کنید. ما عاشق این کیسه دوفل بازیافتی RuMe هستیم که از پلاستیک های بعد از مصرف مانند بطری های آب بازیافتی ساخته شده است. پارچه ای بادوام را ارائه می دهد که برای مسافرت ساخته شده اما برای محیط زیست بسیار پایدارتر است. این اندازه به اندازه کافی بزرگ است که می تواند چندین مورد را در محفظه اصلی زیپ دار خود حمل کند ، اما به راحتی در یک اندازه جمع و جور برای ذخیره سازی جمع می شود.این نیز بی نظیر است. این کیف دوتایی با دسته های دسته یکپارچه ، جیب زیپ دار جلویی و بندهای شانه ای قابل تنظیم ، نام تجاری شما را از هم متمایز می کند. مخصوصاً وقتی با چاپ PMS آرم شرکت شما سفارشی شود.

تأثیر برند با محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست برای مشاغل

جنبش پایداری پتانسیل زیادی را ارائه می دهد. هم برای ایجاد مکانی بهتر برای زندگی و تنفس و هم برای ارتباط مشاغل با مشتریانشان. محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست ، اگر درست انجام شود ، می تواند با نشان دادن ارزش دلایل مورد علاقه آنها ، به برند شما فرصتی بدهد تا در سطح شخصی تری با مشتری ارتباط برقرار کند. و به یاد داشته باشید ، این فقط انتخاب محصولات تبلیغاتی دوستدار محیط زیست نیست. پایداری فراتر از خود محصولات است. برای اینکه واقعاً در بازاریابی خود اصیل باشید ، شیوه های تجارت سبز را در پیش بگیرید و سیاست های پایدار را شروع کنید. هنگامی که شما با محصولات خود صحبت می کنید و با ارزش های خود قدم می گذارید ، مشتریان شما از پیگیری آن استقبال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.