تبلیغاتیبهترین محصولات تبلیغاتی برای نسل Z

بهترین محصولات تبلیغاتی برای نسل Z

نسل جدید دارای ویژگی ها و دیدگاه های متفاوتی است که تحت تأثیر فناوری ، اقتصاد و رویدادهای تاریخی قرار دارد. به عنوان یک بازاریاب ، کارفرما و حرفه ای کسب و کار ، مهم است که درک کنید چگونه با این نسل به روشی معنادار و شخصی ارتباط برقرار کنید.
نسل Z کیست؟
این افراد بین سالهای 1997 تا 2012 متولد شده اند و در حال حاضر حدود 27٪ از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند. آنچه آنها را از نسل های دیگر متمایز می کند ، رابطه آنها با فناوری است. Gen Z تنها نسلی است که کاملاً از بومیان دیجیتال ساخته شده است. آنها با اینترنت و رسانه های اجتماعی به عنوان یک هنجار مطرح شدند. آنها با اطلاعاتی که دائماً در دستانشان هستند ، دیدگاه های شدیدی درباره عدالت اجتماعی ، فعالیت سیاسی و پایداری پیدا کرده اند. شبکه های اجتماعی به نیاز آنها برای خلاقیت دامن زده اند. همچنین باعث شده است که آنها خواهان ارتباط واقعی و شخصی با مارک ها شوند.
بنابراین چگونه یک مارک با نسلی کاملاً متشکل از متخصصان دیجیتال ارتباط برقرار می کند؟ برای ایجاد یک رابطه اصیل با نسل Z، کمی فکر و تعمق بیشتر لازم است. هدایای تبلیغاتی دیجیتال که با توجه به این اشتیاق نسلی انتخاب شده اند ، می توانند به شکاف بین مشاغل شما و چشم انداز Gen Z ، مشتریان یا کارمندان کمک کنند.
بنابراین بیایید نگاهی به بهترین محصولات تبلیغاتی Generation Z بیندازیم.
هدایای فناوری برای بومیان دیجیتال
آنها در جهانی متولد شد که در اواسط انقلاب دیجیتال بود. نگاهی به این آمار بیندازید. نود و پنج درصد از نسل Z به تلفن هوشمند دسترسی دارند ، در حالی که 45 درصد می گویند تقریباً دائماً از اینترنت استفاده می کنند. نود و یک درصد حتی می گویند هنگام خواب دستگاه های خود را در رختخواب با خود نگه می دارند. استفاده مداوم آنها از فناوری متفاوت از رابطه دیجیتالی نسل دیگر است.

جک مکنزی ، معاون اجرایی شرکت تحقیقات بازار PSB ، بهترین کار را می گوید. وی گفت: “آنها فقط [فناوری] را همانطور كه هست تصور می كنند. این فقط در رفتارهای دقیقه به دقیقه آنها ریشه دارد. ”
بنابراین هنگام انتخاب محصولات تبلیغاتی برای Generation Z ، ضروری است که شما استفاده روزمره آنها از فناوری و اینکه چه مواردی می توانند در کنار دستگاههایی که ممکن است استفاده کنند ، کار کنند.
واقعاً با هیچ مورد فنی نمی توانید اشتباه کنید. اما ما متوجه شده ایم که از هدایا و هدایای تبلیغاتی محصولات بسیار قدردانی می شود که هم عملی و هم مفید هستند. پاوربانک های موبایلی که به کاربران امکان می دهند تلفن های خود را در حین کار شارژ کنند ، در بین نسل Z محبوب هستند. به علاوه ، کابل های شارژ USB چهار در یک یا هاب های شارژ همیشه قدردانی می شوند. با وجود بسیاری از دستگاه های مختلف ، سازگاری همیشه نگرانی بسیاری از نسل Z های زیر است. هدفون بلوتوث یا هدفون را در نظر بگیرید که به آنها امکان می دهد هنگام کار به راحتی به دستگاه های خود متصل شوند. همچنین لوازم جانبی مختلف تلفن مانند کیف پول تلفن همراه ، سوکت پاپ یا نگهدارنده انگشتر محبوب هستند.
محصولات تبلیغاتی خودمراقبتی
محصولات تبلیغاتی مراقبت از خودهمزمان با اعتماد نسل Z Z به دستگاه های دیجیتال ، چالش خستگی زمان صفحه نمایش است . برخی در واقع از آنها به عنوان ” تنهاترین نسل ” یاد می کنند که عادتهای اینترنتی آنها بسیاری را به انزوای طولانی می کشاند. در حقیقت ، گفته می شود که 49٪ از نسل Z Zers خود را غالباً تنها توصیف می کنند ، در حالی که 64٪ خود را به عنوان استرس توصیف می کنند.بهداشت روانی دیگر توسط این نسل انگ نمی شود و شناخته شده است که آنها در مورد بحث درباره احساسات و افکار درونی خود کاملاً آزاد عمل می کنند. 81 درصد از نسل Z Zers خود را مقاوم می دانند و برای مقابله با استرس خود را کاملاً هماهنگ می دانند. فرارهای روزمره قسمت مهمی از زندگی آنهاست. محصولات تبلیغاتی مراقبت از خود که موجب تسکین استرس و ذهن آگاهی می شوند ، بسیار مورد پسند نسل Zقرار می گیرند. محصولی را در نظر بگیرید که دارای روغنهای اساسی ، USB یا پخش کننده های الکترونیکی و حتی کیت های آبگرم است. رایحه درمانی یک ضربه بزرگ در بین این نسل جوان است و محصولات تبلیغاتی که احساسات آرامش بخشی را ایجاد می کنند معمولاً تقاضای زیادی دارند. توپ های کاهش دهنده استرس در نسل Z زیرس نیز به خوبی درک می شوند و در خانه یا دفتر به خوبی کار می کنند.

هدایای بازاریابی ایجاد کنید
آنها می خواهند مارک هایی که با آنها ارتباط برقرار می کنند منعکس کننده اعتقادات و فلسفه خودشان باشند. این روندی است که مشاهده کرده ایم .دو سوم نسل Z Zers می گویند که تأثیر آنها بر یک نام تجاری با ارتباط آن با یک هدف اجتماعی تأثیر مثبت دارد. بنابراین به جای خرید فقط کالاهایی که با هر علتی که مخاطبان شما پشتیبانی می کنند همسو هستند ، در واقع حمایت از این هدف را با محصولات خود در نظر بگیرید. بهتر از این ، سرمایه گذاری در محصولی را در نظر بگیرید که هر دو کار را انجام دهد
ما چند خط محصول را در زیر لیست کرده ایم که با ارزش بازاریابی علت همخوانی دارند. در اینجا آنچه هر یک پشتیبانی می کند:
• محصولات Basecamp – به ازای فروش هر محصول Basecamp ، بخشی از درآمد آن به پروژه جنگجوی زخمی اختصاص می یابد . این سازمان غیرانتفاعی کمک می کند تا وسایل راحتی برای سربازان زخمی که از خارج از کشور برمی گردند فراهم شود.
• Miir Insulated Bottles & Tumblers – Miir شرکتی است که بخشی از کل درآمد خود را برای تأمین بودجه پروژه هایی متمرکز بر آب پاک ، محیط های سالم و اجتماعات قوی کنار می گذارد. نکته جالب در مورد این مارک تجاری این است که آنها کد خاصی را به همراه هر بطری یا بولر خود دارند که به مشتریان امکان می دهد تا با یک پروژه یا انجمن ارتباط برقرار کنند.
• محصولات EcoSmart – این خط تولید با سازمان 1٪ برای The Planet شریک است . یک درصد از فروش به سازمان های غیرانتفاعی زیست محیطی اختصاص دارد که از سیستم های آب پاک در آفریقا و پروژه های جنگل کاری و جنگل کاری در سراسر جهان پشتیبانی می کنند. لازم به ذکر نیست که خط تولید کاملاً از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است .
• Welly Copper Lined Tumblers & Bottles – Welly یک درصد از فروش خود را به تلاش های خیرخواهانه کمک می کند که به دسترسی آب تمیز به جوامع در سراسر جهان کمک می کند.
محصولات کاملا سفارشی و پررنگ
محصولات تبلیغاتی کامل سفارشی رسانه های اجتماعی احتمالاً مقصر نیاز نسل Z به ایجاد یک برند شخصی است. شخصی سازی روندی است که در بین این نسل جوان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با ظهور اینفلوئنسرها و محتوای تولید شده توسط کاربر ، نسل Z به دنبال راه های برجسته سازی است و آنها اغلب از محصولات و پوشاک به عنوان روش های برجسته سازی و بیان ارزش ها و هویت خود استفاده می کنند . طبق گفته بلومبرگ ، نسل Z زیرس به دنبال محصولاتی است که متناسب با آن ها متناسب باشد ، 50 درصد از مصرف کنندگان نسل Z مایل به محصولات شخصی هستند. وقتی صحبت از محصولات تبلیغاتی Generation Z می شود ، از بزرگ و جسور بودن نترسید. مطمئن شوید که مخاطبان مورد نظر شما چه ارزش هایی را ارزیابی می کنند و طراحی یک کالای تبلیغاتی کاملاً سفارشی را فقط برای آنها در نظر بگیرید.
بهترین محصولات تبلیغاتی Gen Z ارتباطات شخصی ایجاد می کنند
ارتباطاتی ایجاد کنید که نسل Z در سطح انسانی برای آنها ارزش قائل خواهد بود. با انتخاب محصولات شخصی با هدف مشتریان ایده آل Gen Z خود ، یک قدم به سمت جذب ، لذت و تبدیل نسل X نزدیک خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.